نرم افزار مدیریت پروژه سازمانی EPM سازمان یار

نرم افزار مدیریت پروژه (EPM)

نرم افزار مدیریت پروژه سازمان یار بر پایه شیرپوینت (SharePoint) و پراجکت سرور (Microsoft Project Server) می‌باشد که با توسعه زیرسیستم‌های جانبی، بستری را جهت جمع‌آوری، کنترل و پایش داده‌های مورد نیاز سازمان در حوزه مدیریت پروژه فراهم می‌آورد.

درخواست دمو رایگان
امکانات نرم افزار

امکانات سامانه

تصاویر سامانه

تصاویر محیط نرم افزار

فیلمی از سامانه

ویدئو معرفی نرم افزار

کاتالوگ سامانه

کاتالوگ 

فرم درخواست دمو نرم افزار

فرم درخواست دمو

نرم افزار مدیریت پروژه : کاتالیزور کسب و کار

یکی از اصلی ترین  و مهم ترین وظایف مدیران کسب و کارها،  مدیریت فعالیت های مربوط به کارمندان و نیروی انسانی است. به عبارت دیگر وقتی پروژه ای در دستور کار یک کسب و کار قرار می‌ گیرد، باید وظایف به خوبی بین کارمندان و نیروی انسانی تقسیم شود  تا در موعد مقرر تحویل داده شود. در قدیم این کارها صرفاً با واگذاری وظایف شغلی ارائه می ‌شد. اما امروزه این گونه نیست و با استفاده از نرم افزارهای کامل و جامعی که وجود دارد، شما به راحتی می توانید وظایف  مختلف را به افراد محول، و زمان و موعد مقرر برای تحویل آن را معین کنید. این وظایف در  معرض دید همه کارمندان قرار می گیرد. در معرض دید قرار گرفتن کار کارمندان باعث ایجاد یک نوع انگیزه و مسئولیت پذیری در آنان می شود.

شما نیز به عنوان مدیر یک کسب و کار( یا عضوی از یک کسب و کار) نیاز دارید که از نرم افزار مدیریت پروژه استفاده کنید. امروزه نرم افزارهای بسیار زیادی در حوزه مدیریت پروژه وجود دارد. با استفاده از این نرم افزارها، خیلی از مدیران می توانند وظایف را به خوبی، بین کارمندان تقسیم کنند.

جالب است بدانید که این نرم افزارها، برای فریلنسرها و کسانی که در حوزه فعالیت‌های دورکاری نیز مشغول هستند، می‌ تواند بسیار مفید باشد. چرا که با استفاده از آن می تواند پروژه هایی که در دست دارند را به خوبی مدیریت کنند.

🛑 فایل صوتی معرفی نرم افزار مدیریت پروژه رو از دست ندید 👇🏻

چه لزومی به استفاده از نرم افزارهای مدیریت پروژه است؟

بدون شک یکی از اصلی ‌ترین اهدافی که باعث می شود تا پول و سرمایه برای یک کسب و کار ایجاد شود، انجام دادن پروژه های محوله به آن کسب و کار  است پروژه ها نیز معمولاً به صورت یک نفره انجام نمی شوند. بلکه یک تیم با استفاده از تقسیم وظایف، می­‌توانند یک پروژه را به پیش ببرند و در زمان معین شده آن را انجام بدهند. البته فریلنسرها در این مسئله می‌توانند از ابزارهای مدیریت پروژه استفاده کنند و به صورت یک نفره  فعالیت های خود را مدیریت کنند، اما قاعدتاً وقتی کسب و کار شما بزرگتر شود و تعداد کارمندان شما نیز بیشتر شود، عدم استفاده از ابزارهایی چون نرم افزار مدیریت پروژه باعث سخت یا حتی غیر ممکن شدن اتمام کامل پروژه می‌شود.

مزایای استفاده از نرم افزار مدیریت پروژه

استفاده از نرم افزار مدیریت پروژه باعث می شود که بتوانید کنترل و بررسی بهتری روی کار تیم خود داشته باشید، از رویدادهای مختلف مطلع شوید و بتوانید به طرز قابل توجهی کارآمدی تیم خود را افزایش دهید. وقتی که اعضای تیم بدانند که پروژه‌ها و وظایفشان در معرض دید همه قرار می گیرند، بهتر به اجرای آنها می پردازند. شما با استفاده از نرم افزار مدیریت پروژه می توانید نیاز های اجرایی، نحوه انجام کار و زمان تامین این نیازها را به خوبی بشناسید و بر اساس استراتژی و راهبردی که برای خود در نظر گرفته اید، آنها را انجام دهید.

نرم افزار مدیریت پروژه سازمانی (EPM) چیست؟

نرم افزار مدیریت پروژه ، سازمان‌های پروژه محور یا سازمان‌هایی که متولی چندین پروژه مختلف هستند، با مسئله‌ای تحت عنوان مدیریت پروژه سازمانی یا EPM مواجه هستند. در رابطه با مدیریت پروژه سازمانی دو حوزه مشاوره مدیریت پروژه و راهکارهای نرم‌افزاری مدیریت پروژه مطرح می‌شود. از جمله راهكارهای نرم‌افزاری که با هدف ایجاد يك محيط مشاركتي و يكپارچه برای مدیریت پروژه‌ها و سبدهای پروژه ارائه شده است، راهکار مديريت پروژه سازمانی شركت مایكروسافت می‌باشد که تحت عنوان Microsoft Project Server شناخته مي‌شود. نرم افزار مدیریت و کنترل پروژه مایکروسافت یک راه حل نوین برای برای بهینه سازی و تسریع فرایندهای مربوط به مدیریت پروژه های سازمان است.

نرم افزار مدیریت پروژه آنلاین ، نرم افزاری تحت وب و بر پایه نرم افزار شیرپوینت و نرم افزار پراجکت سرور است که با توسعه زیرسیستم‌های جانبی، بستری را جهت جمع‌آوری، کنترل و پایش داده‌های مورد نیاز سازمان در حوزه مدیریت پروژه فراهم می‌آورد. به‌ طور کلی نرم افزار EPM شامل بخش‌های مختلف می‌باشد: مرکز مدیریت پروژه (با قابلیت تعریف فیلدهای سفارشی و تقویم فارسی) ، سایت پروژه (فضای اختصاصی هر پروژه که شامل اسناد و گزارش‌های متنوع از برنامه و عملکرد پروژه است)، ماژول به‌روز رسانی پروژه و سامانه مدیریتی (شامل گزارش‌های مختلف از اطلاعات تجمیع‌شده پروژه‌های سازمان و امکان تحلیل آنها)

نرم افزار مدیریت پروژه چه کمکی به سازمان می کند؟

با بهره‌گیری از نرم افزار EPM ، حداقل نیازمندی سازمان جهت مدیریت پروژه‌ها پوشش داده می‌شود. این نرم افزار به صورت تحت وب می‌باشد که این قابلیت منجر به تسهیل گردش و در دسترس بودن اطلاعات پروژه‌ها می‌گردد. بدین ترتیب می‌توان اطلاعات لازم و مناسب را از بخش‌های مختلف سازمان در کوتاه‌ترین زمان، به صورت قالب موثر در دسترس افراد قرار داد و درعین حال تصمیمات و سیاست‌های اتخاذ شده از سوی رده‌های بالای سازمان را به سرعت در سطوح عملیاتی سازمان جاری نمود.

چرا سیستم مدیریت پروژه سازمان یار؟

شرکت سازمان‌یار نرم افزار مدیریت پروژه سازمانی یا EPM را تا به امروز در سازمان‌ها و شرکت‌های متعددی با ابعاد متوسط تا بزرگ و در صنایع متفاوت پیاده‌سازی کرده است. بر اساس سابقه این شرکت و استفاده از تیم پروژه متخصص و مجرب، فرآیند استقرار نرم افزار مدیریت پروژه EPM با سرعت مطلوبی اجرا می‌گردد.

قابلیت های نرم افزار مدیریت و کنترل پروژه سازمان یار

 • مرکز مدیریت پروژه
 • قابلیت دسترسی به سامانه در بستر تحت وب
 • قابلیت ایجاد نماهای متعدد جهت نمایش لیست پروژه‌های سازمان براساس اطلاعات مورد نیاز از پروژه‌ها
 • امکان تعریف مجوزهای مختلف دسترسی کاربران به پروژه‌های سازمان
 • امکان تعریف فیلدهای سفارشی و تقویم‌های سازمانی
 • امکان ایجاد الگوهای پیش‌ساخته از مدل زمان‌بندی پروژه‌ها
 • سایت پروژه
 • طراحی شده با الگوبرداری از گروه‌های فرآیندی PMBOK

 • قابلیت دسترسی به سایت پروژه برای اعضاء تیم پروژه
 • امکان مدیریت و بایگانی اسناد پروژه
 • امکان ثبت لیست ذینفعان پروژه
 • امکان ایجاد لیست اقلام تحویلی پروژه
 • امکان ثبت لیست ریسک ها، مشکلات و وقایع پروژه
 • گزارش های متنوع نظارت و کنترل پروژه
 • امکان ثبت درس آموخته‌های پروژه
 • ماژول به روزرسانی وظایف
 • امکان گروه‌بندی فعالیت های اختصاص داده شده به هر کاربر
 • به‌روز رسانی زمان‌بندی بدون نیاز به ثبت مستقیم اطلاعات در MSP
 • ثبت مقادیر پیشرفت واقعی، تاریخ‌های شروع و پایان واقعی فعالیت‌ها
 • امکان ثبت مقادیر واقعی در فیلدهای سفارشی سازمانی
 • نمایش تاریخچه به‌روز رسانی هر یک از فعالیت‌ها
 • امکان ثبت دلایل تاخیر، ریسک، مشکل و پیوست برای هر فعالیت

 • سامانه مدیریتی
 • داشبورد تحلیل ارزش کسب شده پروژه‌ها
 • داشبورد جریان نقدینگی پروژه‌ها
 • داشبورد تحلیل ریسک‌های پروژه‌ها
 • داشبورد دسته‌بندی مشکلات و وقایع پروژه ها
 • داشبورد نمودار S سازمانی از پیشرفت برنامه ای و واقعی پروژه‌ها
 • امکان ثبت دلایل تاخیر، ریسک، مشکل و پیوست برای هر فعالیت

تصاویری از محیط سامانه مدیریت پروژه EPM سازمان یار

ویدئو معرفی سامانه مدیریت پروژه epm سازمان یار

کاتالوگ سامانه مدیریت پروژه EPM

از جمله راهكارهای نرم افزاری که با هدف ایجاد يك محيط مشاركتي و يكپارچه برای مدیریت پروژه‌ها و سبدهای پروژه ارائه شده است، راهکار مديريت پروژه سازمانی مایكروسافت می‌باشد. راهکار مدیریت پروژه سازمان‌یار به‌ صورت تحت وب و بر پایه SharePoint و Microsoft Project Server می‌باشد که با توسعه زیرسیستم‌های جانبی، بستری را جهت جمع‌آوری، کنترل و پایش داده‌های مورد نیاز سازمان در حوزه مدیریت پروژه فراهم می آورد.

دانلود کاتالوگ مدیریت پروژه سازمانی PDF

درخواست دمو مدیریت پروژه سازمانی

  با استفاده از دمو رایگان سیستم مدیریت پروژه سازمان یار، به مدت پانزده روز پروژه های سازمان تان را با این نرم افزار ثبت کنید تا از تاثیر آن شگفت زده و از امکانات بی نظیر این دمو بهره مند شوید:

  • امکان مدیریت پروژه ها به صورت اتوماسیون

  • امکان مدیریت هوشمند پروژه ها از طریق دریافت گزارشات

  • امکان ثبت و دریافت اطلاعات به صورت آنلاین و تحت وب

  • امکان استفاده بی نهایت کاربر و ثبت پروژه های نامحدود

  • امکان دریافت مشاوره آنلاین و تلفنی در خصوص آموزش کار با محیط نرم افزار بوسیله فایل های آموزشی

  نسخه ابری نرم افزار مدیریت پروژه را می‌توانید از لینک زیر مشاهده کنید:

  سوالات متداول

  نرم افزار مدیریت پروژه، نرم افزاری تحت وب و بر پایه SharePoint و Microsoft Project Server است که با توسعه زیرسیستم‌های جانبی، بستری را جهت جمع‌آوری، کنترل و پایش داده‌های مورد نیاز سازمان در حوزه مدیریت پروژه فراهم می‌آورد.

  با بهره‌گیری از نرم افزار مدیریت پروژه سازمانی، حداقل نیازمندی سازمان جهت مدیریت پروژه‌ها پوشش داده می‌شود. این نرم افزار به صورت تحت وب می‌باشد که این قابلیت منجر به تسهیل گردش و در دسترس بودن اطلاعات پروژه‌ها می‌گردد. بدین ترتیب می‌توان اطلاعات لازم و مناسب را از بخش‌های مختلف سازمان در کوتاه‌ترین زمان، به صورت قالب موثر در دسترس افراد قرار داد و درعین حال تصمیمات و سیاست‌های اتخاذ شده از سوی رده‌های بالای سازمان را به سرعت در سطوح عملیاتی سازمان جاری نمود.

  شرکت سازمان‌یار نرم افزار مدیریت پروژه سازمانی یا EPM را تا به امروز در سازمان‌ها و شرکت‌های متعددی با ابعاد متوسط تا بزرگ و در صنایع متفاوت پیاده‌سازی کرده است. بر اساس سابقه این شرکت و استفاده از تیم پروژه متخصص و مجرب، فرآیند استقرار نرم افزار مدیریت پروژه با سرعت مطلوبی اجرا می‌گردد.