سامانه مدیریت پورتفولیو سازمان یار portfolio management

نرم افزار مدیریت پورتفولیو

همواره لازم است سیستم مدیریتی مناسبی در سازمان وجود داشته باشد که منافع مطلوب آن را مشخص نموده و مطمئن شود که تمامی طرح ها و پروژه ها و همچنین عملیاتی که در سازمان جاری است، با اهداف استراتژیک و منافع سازمان همسو باشند.
با استفاده از نرم افزار مدیریت پورتفولیو سازمان یار مجموعه اقداماتی که برای مدیریت معیارها، آنالیز پورتفولیو و تحقق پورتفولیو لازم است فراهم می شود.

درخواست دمو رایگان
امکانات نرم افزار

امکانات سامانه

تصاویر سامانه

تصاویر محیط نرم افزار

فیلمی از سامانه

فیلمی از محیط سامانه

کاتالوگ سامانه

کاتالوگ 

فرم درخواست دمو نرم افزار

فرم درخواست دمو

نرم افزار مدیریت پورتفولیو (Portfoilio) چیست؟

سامانه مدیریت پورتفولیو یا مدیریت سبد پروژه ها، شامل سه بخش «مدیریت معیارها»، «آنالیز پورتفولیو» و «تحقق پورتفولیو» است. در بخش «مدیریت معیارها» امکان تعریف، وزن دهی و اولویت بندی معیارهایی که در آنالیز پرتفولیو مورد استفاده قرار می گیرند وجود دارد. بخش «آنالیز پورتفولیو» به منظور ایجاد پورتفولیو، مشخص نمودن مبنای اولویت بندی و تعیین معیارهای آنالیز و در نهایت انجام آنالیز، رتبه بندی طرح ها و پروژه ها در پرتفولیو و محاسبه میزان دستیابی به اهداف در صورت تحقق پورتفولیو ایجاد شده است. در بخش «تحقق پورتفولیو» پایش وضعیت تحقق پورتفولیو براساس نحوه عملکرد طرح ها و پروژه های پورتفولیو در طول اجرا صورت می گیرد.

سامانه مدیریت پورتفولیو چه کمکی به سازمان ها می کند؟

هدف از مدیریت پورتفولیو یا مدیریت سبد پروژه ها به‌ صورت کلی انجام دادن کار درست است و اهداف تعیین شده در پورتفولیو به‌ صورت پروژه، طرح یا فعالیت های عملیات مختلف شکل می گیرند، بنابراین تشکیل سه بعد سیستم مدیریت پورتفولیو که شامل نقش ها، فرآیندها و ابزارهای مدیریت پورتفولیو است، در سازمان ضرورت پیدا می کند. سامانه مدیریت پورتفولیو راهکاری تحت وب و بر پایه شیرپوینت می باشد که این قابلیت منجر به تسهیل گردش و در دسترس بودن اطلاعات پورتفولیو سازمان می گردد. این سامانه امکان جمع آوری و ثبت اطلاعات، کنترل و پایش هر پورتفولیو را فراهم می نماید.

چرا سامانه مدیریت پرتفولیو سازمان یار؟

سامانه مدیریت پورتفولیو شرکت سازمان یار بر اساس زیرساختی استاندارد طراحی شده و با کنترل های سیستمی اطلاعات و نمایش پیغام های راهنما، کاربری این سامانه تسهیل شده است. شرکت سازمان یار بر پایه دانش و تجربه مدیران و کارشناسان متخصص و سابقه همکاری با سازمان های متعدد، اقدام به ارائه خدمات پیاده سازی و استقرار سامانه مدیریت پورتفولیو می نماید.

قابلیت های سامانه مدیریت پورتفولیو

 • قابلیت تدوین منشور پورتفولیو در قالب فرم استاندارد جهت تعیین اهداف استراتژیک مرتبط با پورتفولیو، اهداف پورتفولیو، معیارهای موفقیت و شاخص های ارزیابی
 • امکان تعریف، وزن دهی و اولویت بندی معیارهایی که در آنالیز پورتفولیو مورد استفاده قرار می گیرند
 • امکان ایجاد پورتفولیو به‌صورت نامحدود
 • امکان مشخص نمودن مبنای اولویت بندی و تعیین معیارهای آنالیز هر پورتفولیو
 • قابلیت انجام آنالیز، رتبه بندی طرح ها و پروژه ها در پورتفولیو و محاسبه میزان دستیابی به اهداف در صورت تحقق پورتفولیو
 • ارزیابی و پایش وضعیت تحقق پورتفولیو براساس نحوه عملکرد طرح ها و پروژه های پورتفولیو در طول اجرا
 • ارائه گزارش های متنوع جهت پایش وضعیت تحقق پورتفولیوهای سازمان

تصاویری از محیط نرم افزار پورتفولیو

کاتالوگ سامانه مدیریت پرتفولیو

کاتالوگ این نرم افزار در قالب فرمت PDF به صورت رایگان از لینک زیر قابل دانلود است

دانلود کاتالوگ مدیریت پورتفولیو PDF

درخواست دمو نرم افزار مدیریت پورتفولیو

  با استفاده از دمو رایگان سامانه مدیریت پورتفولیو به مدت پانزده روز از این نرم افزار استفاده کنید تا از تاثیر آن شگفت زده و از امکانات بی نظیر این دمو بهره مند شوید:

  • امکان ثبت و دریافت اطلاعات به صورت آنلاین و تحت وب

  • امکان استفاده بی نهایت کاربر 

  • امکان دریافت مشاوره آنلاین و تلفنی در خصوص آموزش کار با محیط نرم افزار بوسیله فایل های آموزشی

  سوالات متداول

  . سیستم مدیریت پورتفولیو برای این منظور طراحی می شود که دو نقش اصلی آن یعنی انتخاب پروژه ها و طرح های مناسب و تخصیص منابع به پروژه ها و طرح ها می باشد. با استفاده از سامانه مدیریت پورتفولیو مجموعه اقداماتی که برای مدیریت معیارها، آنالیز و تحقق پورتفولیو لازم است فراهم می شود.
  هدف از مدیریت پورتفولیو به‌ صورت کلی انجام دادن کار درست است و اهداف تعیین شده در پورتفولیو به‌صورت پروژه، طرح یا فعالیت های عملیات مختلف شکل می گیرند، بنابراین تشکیل سه بعد سیستم مدیریت پورتفولیو که شامل نقش ها، فرآیندها و ابزارهای مدیریت پورتفولیو است، در سازمان ضرورت پیدا می کند.
  سامانه مدیریت پورتفولیو شرکت سازمان یار بر اساس زیرساختی استاندارد طراحی شده و با کنترل های سیستمی اطلاعات و نمایش پیغام های راهنما، کاربری این سامانه تسهیل شده است.