نرم افزار پروجکت سرور (Project server) سازمان یار

نرم افزار مایکروسافت پراجکت سرور (Project Server)

پراجکت سرور به سازمان ها کمک می کند تا منابع و سرمایه گذاری های خود را با اولویت های کسب و کار همتراز کنند و روی هر نوع کاری کنترل را به دست بگیرند و عملکرد خود را با استفاده از داشبوردهای قدرتمند بصری سازند.

درخواست دمو رایگان
امکانات نرم افزار

امکانات سامانه

تصاویر سامانه

تصاویر محیط نرم افزار

فیلمی از سامانه

فیلمی از محیط سامانه

کاتالوگ سامانه

کاتالوگ 

فرم درخواست دمو نرم افزار

فرم درخواست دمو

نرم افزار پراجکت سرور (Project Server) چیست؟

به مرور زمان، استفاده از متد های یکپارچه مدیریت پروژه در شرکت ها و سازمان هایی که ساختار های گوناگونی دارند، یکی از مزیت های رقابتی و از عوامل اصلی است که مدیران ارشد، متخصصین و مشاوران مدنظر خود قرار داده اند. به این شکل تمام افرادی که در پروژه ها شرکت دارند، بر اساس سمت و مسئولیت خود، باید امکان ارسال و دریافت اطلاعات مربوط به پروژه را به صورت آنلاین و تحت وب به زبان پروژه دارا باشند. در این صورت نحوه تاثیرگذاری و ارتباط با کل پروژه بسیار آسان و دقیق می شود.

بنابراین میتوان اصلی ترین رمز موفقیت یک مدیر پروژه را در دست داشتن اطلاعات کافی در طول مدت اجرای پروژه دانست. در درجه دوم پردازش صحیح، سریع و عملکرد دقیق در تهیه شاخص های کنترلی حائز اهمیت است. از این رو پراجکت سرور (Project Server) راهکاری مناسب جهت پیاده سازی رویکرد های یکپارچه مدیریت پروژه می باشد. این ابزار توانایی ذخیره سازی، تولید، جمع آوری، طبقه بندی، پردازش، انتشار و به روز رسانی اطلاعات به مدیران پروژه ها و سایر افراد سازمان را دارا می باشد و راهکاری مناسب جهت دستیابی به هدف های برنامه ای با صرف کوتاهترین زمان و کمترین هزینه و بالاترین میزان کیفیت است.

مایکروسافت پروجکت سرور یک راه‌حل مدیریت پروژه جامع است که از سال 2000 توسط مایکروسافت عرضه گردید. این نرم افزار روی بستر شیرپوینت پیاده سازی می شود که مایکروسافت قابلیت‌های آن را با project server و project web app گسترش داده است.

این نرم‌افزار اطلاعات پروژه را در سرور SQL مرکزی محافظت می‌کند و مدیر پروژه می‌تواند کاربران و شرایط دسترسی هر کاربر به دیتابیس را تعریف کند.

نرم افزار مایکروسافت پروجکت سرور چه کمکی به سازمان می کند؟

این محصول راهکاری منعطف و با پیش فرض هایی مشخص برای مدیریت سبد پروژه و کارهای روزمره است. اعضای تیم، مشارکت کنندگان در پروژه و تصمیم گیران کسب و کار می توانند سرمایه گذاری های سبد پروژه را آغاز و اولویت بندی کنند و ارزش تجاری مورد انتظار را به صورت مجازی از هر جایی ارسال نمایند. همچنین پراجکت سرور به سازمان ها کمک می کند تا منابع و سرمایه گذاری های خود را با اولویت های کسب و کار همتراز کنند و روی هر نوع کاری کنترل را به دست بگیرند و عملکرد را با استفاده از دشبوردهای قدرتمند بصری سازند.

چرا سامانه پراجکت سرور سازمان یار؟

با استفاده از سامانه مایکروسافت پروجکت سرور سازمان یار مدیر پروژه میتواند با تیم پروژه ارتباط برقرار کند و وظایف مربوط به پروژه را بین آن ها تقسیم کند. انجام تمام این تخصیص‌ها و پیاده سازی گردش کارها در داخل سامانه سازمان یار انجام می شود. از دیگر قابلیت های این سامانه مشاهده و تحلیل حجم کاری منابع در هر پروژه است. مدیر پروژه و مدیران ارشد سازمان می‌توانند نیازهای خود به هر منبع را پیش‌بینی و به صورت موثرتری از منابع استفاده کنند.

قابلیت های نرم افزار پراجکت سرور فارسی سازمان یار

 • مقرون به صرفه بودن در هزینه خرید، نصب و پشتیبانی
 • مدیریت فعالیت های پروژه ها
 • در دسترس بودن دوره های آموزش نرم افزار
 • به روز رسانی پیشرفت پروژه ها
 • کنترل فرآیندهای سازمانی
 • مدیریت اخبار و وقایع پروژه
 • دسترسی آسان به اطلاعات مربوط به پروژه از طریق تلفن همراه و بستر وب
 • مدیریت گزارش های پروژه
 • گزارش های وضعیت پروژه
 • امکان دریافت گزارش های وضعیت پروژه روی فایل اکسل
 • مدیریت منابع

 • مدیریت اسناد

تصاویری از محیط نرم افزار پراجکت سرور سازمان یار

لحظاتی از کار با محیط نرم افزار مایکروسافت پروجکت سازمان یار (ویدیو)

کاتالوگ سامانه پراجکت سرور

پراجکت سرور یکی از شناخته شده ترین بستر های مدیریت پروژه است که توسط شرکت مایکروسافت ارائه شده است. این بستر از زیرساخت مایکروسافت شیرپوینت استفاده می کند. در واقع قابلیت های مایکروسافت پروجکت (MSP) با استفاده از پراجکت سرور به صورت چشمگیری ارتقا یافته است. این راهکار کنترل پروژه، از مایکروسافت پروجکت به عنوان رابط کاربری این نرم افزار با ویندوز، پشتیبانی می کند و از طریق مرورگر ها می توانید به نسخه تحت وب پروجکت یا همان PWA متصل شوید.

درخواست دمو نرم افزار پروجکت سرور

  پراجکت سرور (Project Server)

  با استفاده از دمو رایگان سامانه پراجکت سرور سازمان یار، به مدت پانزده روز از این نرم افزار استفاده کنید تا از تاثیر آن شگفت زده و از امکانات بی نظیر این دمو بهره مند شوید:

  • امکان ثبت و دریافت اطلاعات به صورت آنلاین و تحت وب

  • امکان استفاده بی نهایت کاربر 

  • امکان دریافت مشاوره آنلاین و تلفنی در خصوص آموزش کار با محیط نرم افزار بوسیله فایل های آموزشی

  نسخه ابری نرم افزار ProjectServer را می‌توانید از لینک زیر مشاهده کنید:

  سوالات متداول

  پراجکت سرور (Project Server) راهکاری مناسب جهت پیاده سازی رویکرد های یکپارچه مدیریت پروژه می باشد. این ابزار توانایی ذخیره سازی، تولید، جمع آوری، طبقه بندی، پردازش، انتشار و به روز رسانی اطلاعات به مدیران پروژه ها و سایر افراد سازمان را دارا می باشد و راهکاری مناسب جهت دستیابی به هدف های برنامه ای با صرف کوتاهترین زمان و کمترین هزینه و بالاترین میزان کیفیت است.

  پراجکت سرور به سازمان ها کمک می کند تا منابع و سرمایه گذاری های خود را با اولویت های کسب و کار همتراز کنند و روی هر نوع کاری کنترل را به دست بگیرند و عملکرد را با استفاده از داشبوردهای قدرتمند بصری سازند.

  با استفاده از سامانه مایکروسافت پروجکت سرور سازمان یار مدیر پروژه میتواند با تیم پروژه ارتباط برقرار کند و وظایف مربوط به پروژه را بین آن ها تقسیم کند. انجام تمام این تخصیص‌ها و پیاده سازی گردش کارها در داخل سامانه سازمان یار انجام می شود.